Vietnam

0
2018 Vietnam

Zájezd pořádá

CK AVETOUR s.r.o.
Počernická 699/62, Malešice, 10800 Praha 10

Vietnam
Cena od: 39 990
V nabídce od: 11.01.2018
Kód zájezdu: 091018
.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy

16 denní okruh, ve kterém prozkoumáme zajímavé památky, krásy přírody, ochutnáme fantastickou kuchyni a zažijeme pohostinnost místních obyvatel

Poloha: Dle programu


Ubytování: hotel ***
Dle programu

Strava: vlastní
Dle programu

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den: 9. 10. úterý - odlet z Prahy směr Vietnam v 15:55 hod. s renomovanou společností Emirates Airlines přes Dubaj největším civilním letadlem světa – Airbus A380

2. den: 10. 10. středa - přílet do hlavního města Hanoje ve 13:15 hod. místního času, přihlášení se do ubytování, procházka v srdci města, kolem jezera Hoam Kiem Lake s červeným mostem Huc a chrámem Ngoc Son Temple, Hanoj – nocleh.

3. den: 11. 10. čtvrtek - snídaně, odjezd do vysokohorského městečka Sapa na vietnamsko - čínském pohraničí, oblast krásné přírody a unikátních rýžových teras tyčících se až k oblakům, jenž je domovem horských kmenů Hmong, Red Dzao, atd., po dojezdu, výšlap na vyhlídku Ham Rong Peak s krásnými výhledy na město Sapa a okolí anebo lanovkou na nejvyšší horu celé Francouzské Indočíny – Fan Si Pan (3 143 m.n.m), Sapa – nocleh.

4. den: 12. 10. pátek - snídaně, nejchladnější pobytové místo během zájezdu (cca kolem 8°C), cca 11 km trek v pohodovém tempu přes a kolem rýžových teras až k vesničkám kmenových lidí Ta Van a Lao Chai, interakce s místními kmenovými osadníky v tradičních oděvech a všudypřítomné scénické výhledy, chutný oběd přímo ve vesnici, návrat do Sapa, večer relax, volný program, nákupy. Sapa – nocleh.

5. den: 13. 10. sobota - snídaně, návrat do Hanoje, venkovní prohlídka Ho Či Minova mauzolea, podle časových možností procházka v komplexu prezidentského paláce a Ho Či Minova domku, buddhistický chrám One Pillar Pagoda, po dojezdu na hotel, centrum Hánoje se spletí lidí a pohybující se skůtrů, kol a jiných dopravních prostředků včetně vietnamských trhů, večer v případě zájmu představení proslulého vodního loutkového divadla. Hanoj – nocleh.

6. den: 14. 10. neděle - snídaně, odjezd směr Ha Long, na cestě zastávka u perlové farmy s krátkou ukázkou a přednáškou o kultivaci mořských perel, lodní výlet v zátoce padajícího draka Halong Bay (UNESCO) v labyrintu tří tisíc vápencových ostrůvků a bizarních krasových útvarů, tyčících se z hladiny moře, oběd na palubě, návštěva barevně osvícené jeskyně Amazing Cave, krátké koupání na ostrově Ti Top, pádlování na kajaku, výuka přípravy tradičních vietnamských jarních závitků na palubě a večeře na palubě, atd., západ slunce a přenocování na luxusní čínské džunce. Lodní kajuta – nocleh.

7. den: 15. 10. pondělí - snídaně, pokračování v zajímavém programu na lodi v zálivu Ha Long, kolem poledne připlutí zpět na pevninu při pohledu na další majestátní skalní útvary, oběd na palubě lodi, přejezd do města Ninh Binh k nejstaršímu národnímu parku Cuc Phuong, Ninh Binh – nocleh.

8. den: 16. 10. úterý - snídaně, cesta do nedaleké oblasti Tam Coc alá “Halong Bay na pevnině“, výšlap na vrchol Hang Mua - jednoho z vápencových útvarů s dechberoucími výhledy do okolí, na ostatní skalní útesy, rýžová políčka a řeku (cca 500 schodů), exkurze v Bai Dính Temple - jednoho z nejrozsáhlejších a nejskvostnějších chrámových komplexů v celé jihovýchodní Asii s mnoha dalšími superlativy, případně návštěva záchranných stanic langurů, gibonů a želv na okraji Národního Parku Cuc Phuong. Ninh Binh – nocleh.

9. den: 17. 10. středa - snídaně, přejezd do historického města Vinh, odpolední procházka kolem pozůstatků městské citadely a rušného a vskutku bizarního tržiště. Vinh - nocleh.

10. den: 18. 10. čtvrtek - snídaně, pokračování dále na jih do Národního Parku Phong Nha - Ke Bang (UNESCO) považovaného za jeden ze dvou největších krasových regionů na světě s unikátním ekosystémem, protkaný podzemními řekami a krápníkovými jeskyněmi, výlet na lodi na podzemní řece do úžasné jeskyně Phong Nha Cave a výšlap k další neméně krásné jeskyni Tien Son Cave (cca 550 schodů). Son Trach – nocleh.

11. den: 19. 10. pátek - snídaně, cestou podél mořského a písečného pobřeží odjezd směr starobylé město Hue, po cestě zastávka u Demilitarizované zóny z Vietnamské války, která sloužila jako hranice mezi severem a jihem, podle časových možností prohlídka tunelů Vinh Moc a symbolického hraničního mostu Hien Luong Bridge, příjezd do historického města Hue, prohlídka zajímavé Thien Mu pagody. Hue – nocleh.

12. den: 20. 10. sobota - snídaně, exkurze v rozsáhlém císařském paláci se zapovězeným Purpurovým městem a citadelou (UNESCO) v Hue, odpoledne odjezd do koloniálního klenotu jihovýchodní Asie, města Hoi An (UNESCO) přes scénický průsmyk Hai Van, jenž se v minulosti objevil v automobilovém pořadu Top Gear, večerní procházka barevně osvíceným a romantickým městem. Hoi An – nocleh.

13. den: 21. 10. neděle - snídaně, půldenní exkurze do starobylého města My Son (UNESCO), jakožto bývalého královského sídla říše Čampa, procházka mezi pozůstatky hinduistických chrámů v džungli, návrat do města Hoi An – procházka městem: francouzské kolonády, čínské pagody, chrámy a svatostánky, japonský krytý most, místní trhy. Hoi An – nocleh.

14. den: 22. 10. pondělí - snídaně, možná ranní koupel v moři, přejezd k patě mramorové hory Thu Son (výška 106 metrů), průzkum jeskyně Am Phu Cave se svými buddhistickými svatyněmi a skulpturami, výšlap za panoramatickými výhledy na město a moře, krátká zastávka u slavného mostu ve tvaru draka Cau Rong, posléze odjezd na letiště a přelet do Hánoje. Hánoj – nocleh.

15. den: 23. 10. úterý – snídaně, individuální volno v Hanoji, relax, nákupy, trhy, možné navštívit fakultativně několik dalších památek města jako například Hanoj Opera, historický Chrám písemnictví, chrám u jezera Tran Quoc Pagoda, atd., večer odjezd na letiště, odlet do Evropy.

16. den: 24. 10. středa - v 01:30 ráno odlet z Hanoje do Dubaje a poté směr Praha, přílet do Prahy ve 13:30 hod. místního času

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: CK AVETOUR s.r.o.)

Cena obsahuje

 • letecké spojení Praha – Hanoj a Da Nang – Praha s pravděpodobným přestupem v Hánoji
 • letištní
 • bezpečnostní taxy a palivový příplatek
 • v případě změny výše tax nebo palivového příplatku bude aktuální cena v Kč sdělena měsíc před odletem a rozdíl bude doúčtován
 • ubytování celkem 13 nocí – 12x ubytování v *** hotelech nebo resortech (výjimečně **)
 • 1x ubytování v kajutě na lodi
 • 13x snídaně
 • 3x oběd
 • 1x večeře
 • transfery
 • veškerou dopravu zajišťující program
 • prohlídky
 • apod. prostřednictvím privátní dodávky nebo autobusu
 • 2 denní lodní výlet v Halong Bay
 • pěší výlet s místním průvodcem v regionu Sapa
 • lodní výlet do jeskyně ve Phong Nha (v případě nepříznivého počasí alternativní program)
 • český průvodce (vietnamský průvodce podle potřeby)
 • pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

 • vstupní vízum cca 1 500 Kč (vyřídí CK)
 • vstupy do všech vybraných objektů - cca 60 USD
 • fakultativní výlety nad rámec hlavního programu
 • nápoje v rámci jídel
 • spropitné řidiči autobusu
 • příplatek za jednolůžkové pokoje
 • připojištění storna zájezdu 1 480 / 57 Eur / os. / pobyt
 • do 18 let 1 240 / 48 Eur / os. /pobyt - nutné uhradit spolu se zálohou při podpisu smlouvy (pro případ zrušení zájezdu ze strany klienta)
 • podmínky na https://www.avetour.cz/pojištění.html nebo na vyžádání v CK). Příplatek za 1/1 pokoj 5 990 Kč/ 231 Eur / pobyt
(Popis zájezdu byl aktualizován 24.04.2018)