Crikvenica (Dramalj) - pavilony Rivijera

0
Crikvenica (Dramalj) - pavilony Rivijera

Zájezd pořádá

CK VALAŠKA, spol. s r.o.
Mostní 99, 75701 Valašské Meziříčí

Chorvatsko / Crikvenica
V nabídce od: 22.11.2017
Kód zájezdu: 493020

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

  • ubytování: pensionubytování: pension
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobytové zájezdy

Crikvenica je vyhlášené živé lázeňské město s dlouhou tradicí cestovního ruchu v srdci Crikvenické riviéry. K jeho oblibě přispívají krásné oblázkové pláže, mělké moře, široká paleta ubytovacích služeb i různorodá nabídka sportu a zábavy, především lidové slavnosti s rybářskou tématikou. Nachází se zde množství sanatorií a lázeňských pavilonů. Ve Vinodolské ulici najdete mořské akvárium se středomořskou faunou a flórou a tropickými rybami. Pláže v Crikvenici jsou označovány modrou vlajkou.

Poloha: nově zrekonstruovaný hotelový resort je situován na atraktivním místě, jen 50 od moře v malebném letovisku Dramlj. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování nebo v 3 km vzdálené rušnější Crikvenici (pohodlně dostupná příjemnou procházkou nebo místní dopravou).

Vybavení: oblíbený hotelový resort disponuje 180 pokoji, rozmístěnými v moderní hlavní budově a přilehlých depandancích, obklopených vzrostlou zelení. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezory a lobby barem, hlavní restaurace, kavárna s venkovní terasou, společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, stylová pizzerie a parkoviště.

Ubytování: vkusně zařízené, vzdušné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem a balkonem s posezením (výhled na moře nebo do zeleně). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V pokojích je nová laminátová podlaha, TV, wifi, klimatizace

Strava: polopenze obnáší snídaně a večeře podávané formou bufetu.

Pláž: příjemná, menší oblázková pláž s betonovými platy na opalování, stupňovitým vstupem do moře a průzračně čistou vodou se nachází 50 m od hotelu (přístup přes pobřežní promenádu). Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). V okolí se nachází také několik přírodních nudistických pláží.


Ubytování: pension

Strava: polopenze

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

(Popis zájezdu byl aktualizován 07.11.2019)