APARTMÁNY LANTERNA

0
lanterna - apartments - air - view 15 18 54 55 558 l0 l10 l2 l3 l4 l5 l6 l7 l9

Zájezd pořádá

GATTOM - M.T.G. s.r.o.
Ostravská 557, 73541 Petřvald

Chorvatsko
V nabídce od: 01.02.2017
Kód zájezdu: 470782
.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

  • ubytování: apartmánubytování: apartmán
    strava: bez stravystrava: bez stravy
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobytové zájezdy

Komplex apartmánů LANTERNA leží cca 13 km od centra Poreče na stejnojmenném poloostrůvku nedaleko atraktivní pláže. Ubytovací zařízení je pojmenováno podle majáku, který se nachází na samé špici poloostrova, odkud je překrásný výhled na širé moře. Apartmány jsou v parku plném zeleně obklopené bujným porostem dubu cesmínovitého. Jsou vzdálené 50 - 250 metrů od členitých pláží. Pokud hledáte místo, které spojuje krásnou lokalitu a nekonečnou zábavu, nemusíte hledat dál. Dobře vybavené apartmány Lanterna jsou zasazeny do vonící středomořské vegetace a lemovány pásem krásných pláží s hřišti. V areálu je veškeré vybavení pro strávení příjemné dovolené. Výjimečná nabídka aktivit zahrnuje vodní sporty a potápění, blízkou diskotéku, bary v apartmánové vesničce, několik restaurací à la carte s terasami, noční bar, zábavní centrum Zodiac pro každodenní kvalitní animační programy, taneční terasa, směnárna, minigolf, tenis, půjčovna všech možných sportovních potřeb, trampolíny a velmi dobře situované cvičební plochy pro aerobic jsou přímo pod zelení s výhledem na moře. Wifi na recepci.


Ubytování: apartmán
Dobře vybavené malé apartmány pro 3, 4 a 6 osob, z nichž každý má balkón nebo terasu, kuchyňský kout s veškerým vybavením, koupelnu se sprchou a WC. Apartmány pro 6 osob jsou dvoupodlažní a mají 2 terasy.

Vybavení a služby:

-restaurace Marina á la carte s předváděcím vařením
-restaurace á la carte s terasami v apartmánové vesničce
-bary a fast foody v apartmánové vesničce
-Maro club pro děti
-dětská hřiště
-sportovní centrum v blízkosti apartmánů
-tenisový kurt v blízkosti apartmánů
-sportovní centrum Valeta nedaleko apartmánů, široká nabídka vodních sportůsportovní hřiště
-sportovní hřiště
-parkování zdarma
-wifi internet – recepce a restaurace Marina
-internetový koutek – Valamar Club Tamaris (za příplatek)
-obchod se suvenýry
-sejf (za příplatek)
-autopůjčovna a taxislužba
-místní klinika
-obchod, pekařství, ovoce a zelenina
-obchod s plážovými potřebami

Pláže:

Pouhých sto metrů od apartmánů Lanterna si můžete vybrat mezi travnatými, skalnatými, oblázkovými a dlážděnými plážemi a smočit se v osvěžující, křišťálově čisté vodě. Modrou vlajkou označené blízké pláže jsou vybaveny křesílky, slunečníky, převlékárnami, sprchami a vším, co potřebujete během dne u moře vyplněného zábavou. Při relaxování na pláži se můžete kochat ohromujícím výhledem na otevřené moře a historické centrum Poreče. Jen 100 m od apartmánů Lanterna najdete pláž Crnika, známou hlubokým stínem, který vytvářejí duby cesmínovité, průzračným mořem a překrásným výhledem na širé moře. Modrá vlajka zaručuje upravenou a bezpečnou pláž, doprovodné vybavení, vysokou kvalitu moře a čisté okolí. Ve speciální části jsou povoleni domácí mazlíčci.

Strava: bez stravy

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: GATTOM - M.T.G. s.r.o.)
(Popis zájezdu byl aktualizován 01.03.2018)