Slovinské lázně Radenci o Velikonocích – Termály a víno

0
1 Terme Radenci 2 Terme Radenci 3 Hotel Radin 4 hotel Radin 5 hotel Radin 6 hotel Radin 7 lázně Radenci 8 lázně Radenci 9 lázně Radenci 10 lázně Radenci 11 lázně Radenci 12 lázně Radenci 13 lázně Radenci 14 lázně Radenci 15 lázně Radenci 17 vnitřní bazén Radenci 18 vnitřní bazén Radenci 21  vnější bazén Ptuj 2 Ptuj 2 Slovinsko  vinice 1 Slovinsko  vinice 2 16 lázně Radenci 19  studna s minerální vodou Radenci 20 studna s minerální vodou Radenci 22  prameny 23 řeka Mura

Zájezd pořádá

ERIKA TOUR
Špidlenova 442, 51301 Semily

Slovinsko
Cena od: 9 790
V nabídce od: 18.12.2015
Kód zájezdu: 1001

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy

NECHTE SE HÝČKAT, ZAPOMEŇTE NA ZIMU!
Stopadesátiletá tradice lázní Terme Radenci je nejlepším doporučením. Když k tomu přidáme 250 slunečních dní za rok a legendární minerální vodu, kterou si natočíte přímo u pramene nebo si jejích bublinek užijete v koupelích, máte zde báječný relax.
Lázně Terme Radenci naleznete v Pomurské nížině, na pravém břehu řeky Mury v severovýchodním Slovinsku, blízko hranic s Rakouskem a Maďarskem. Lázně Terme Radenci jsou známé lázeňské městečko s ještě známějšími léčivými prameny s vyvěrající minerální vodou Radenska.
Klienti mohou využít bazénový komplex o rozloze 1.460 m2 s termální vodou 29 – 37°C, který obsahuje plavecký bazén s vyhřívanou vodou (teplota do 29 °C), vnitřní i venkovní termální bazén (teplota 33 °C), vnitřní bazén s teplými gejzíry, vodní mi tryskami, protiproudem, vodním hřibem, tobogánem a bazének se studenou vodou.
Ubytováni budete v hotelu Radin****, který byl vybudován na přírodním zdroji minerálních vod. Hotelový komplex je chodbou přímo přepojen s termálními bazény i léčebným centrem "Tři srdce".


Ubytování: hotel ****
Ubytováni budete v hotelu Radin****, který byl vybudován na přírodním zdroji minerálních vod. Hotelový komplex je chodbou přímo přepojen s termálními bazény i léčebným centrem "Tři srdce".

Strava: polopenze
snídaně i večeře bufety

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den: Odjezd časně ráno, přejezd přes Rakousko do Slovinska. Příjezd do lázní Radenci, ubytování, podvečerní relax v lázních, které jsou přístupné přímo z hotelu, nocleh.

2. den: Relax v termálních lázních, pro zájemce odpoledne možnost vycházek v okolí, popř. návštěva nedalekých vinic Kapelski vrh s možností návštěvy sklípku. Nocleh.

3. den: Výlet do města Ptuj považovaného za nejkrásnější město Slovinska - architektonickou klenotnici: dominikánský klášter, hrad Ptuj s regionálním muzeem, městská radnice, městská věž a socha Orfea, popř. romantická procházka podél řeky Drávy. Možnost návštěvy vinařství Pullus s prohlídkou a ochutnávkou. Poté absolvujete putování za vínem - vinná cesta Jeruzalem - pohoří ljutomersko-ornoške proslavilo nejen víno, ale i nádherná krajina, která září živými barvami v každém ročním období - možnost malého oběda ve vinařské vesničce Jerusalém, romantická cesta mezi vinnými sklípky, ochutnávka místních vyhlášených vín. Návrat do Radenci, relax v lázeňském komplexu, večeře, nocleh.

4. den: Ráno relax v lázeňském komplexu, v poledních hodinách odjezd, přejezd do ČR.

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena obsahuje

 • 3x nocleh – hotel Radin**** - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.
 • 3x polopenze - bufety
 • celodenní vstup do bazénového komplexu
 • doprava – klim. bus
 • povinné pojištění CK

Příplatky

 • pobytovou taxu 1,27 EUR / os. / den (příplatek: 1,27 €)
 • přihlašovací poplatek 1,5 EUR / os (příplatek: 1,5 €)

Slevy

 • first minute 500 do 25. 2. 2024
(Popis zájezdu byl aktualizován 02.04.2024)