![]() | |
Cena od: | 4 590 Kč |
V nabídce od: | 20.10.2015 |
Kód zájezdu: | 420977 |
Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...
Omiš je oblíbeným letoviskem, nachází se 26 km jihovýchodně od Splitu, je východiskem do mohutného kaňonu Cetina. Letovisko má rozlehlou písečnou pláž, spoustu obchodů, kaváren a restaurací.
Ubytování: apartmán
Villa Marco se nachází ve městě Nemira, nedaleko města Omiš asi 3 km, od Makarské 35 km a Split 25 km.
Vzdálenost od oblázkové pláže cca 250 m + 55 schodů.
Parkovací místo u vily.
Všechny apartmány jsou vybaveny TV / SAT, Wi-Fi, terasu nebo balkon, klimatizací a výhledem na moře.
1. a 2. patro: jsou identické, tj, na každém patře je:
- 1 x apartmán 2 s balkonem (výhled na moře), kuchyň, TV / SAT, klimatizací, koupelna, bez možnosti přistýlky
- 1 x app 4 +(2) - 2x dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby a kuchyňským koutem, balkon s výhledem na moře, TV / SAT, klimatizace, 2 koupelny
3. patro - podkroví: app 6 +(2) - apartmán s velkou terasou přes celou šírku vily s krásným výhledem na moře a ostrov Brač. K dispozici jsou 3/2 ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, kuchyň, TV / SAT, 1xTWC, 1xvana / WC, klimatizace.
Pláž: cca 250 m + 55 schodů.
Strava: vlastní
možnost přikoupení večeří v sousední restauraci - 2690.- Kč/7 večeří
Doprava: vlastní
* vlastní doprava
* autobusová doprava do Omiše - široká možnost nástupních míst - informace v CK