Nezapomenutelný Petrohrad ***

0
Foto - Petrohrad - Nezapomenutelný Petrohrad *** Foto - Petrohrad - Nezapomenutelný Petrohrad *** Foto - Petrohrad - Nezapomenutelný Petrohrad *** Foto - Petrohrad - Nezapomenutelný Petrohrad *** Foto - Petrohrad - Nezapomenutelný Petrohrad *** Foto - Petrohrad - Nezapomenutelný Petrohrad *** Foto - Petrohrad - Nezapomenutelný Petrohrad ***

Zájezd pořádá

AGL travel
Jungmannova 733/6, 11000 Praha 1

Rusko / Petrohrad
Cena od: 23 890
V nabídce od: 27.11.2012
Kód zájezdu: AGL21102920563
.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy
  • Petrohrad

Doporučujeme: Pro vstup do Ruska je třeba vyřídit vízum - platnost pasu minimálně 6 měsíců po návratu z Ruska, fotografie pasového formátu, ne starší 3 měsíců.

Další informace : Změna programu vyhrazena.
Minimální počet účastníků - 15 osob.


Ubytování: hotel ***
Hotel v blízkosti centra, kategorie 3*.

Strava: polopenze
4x polopenze – snídaně – švédský stůl, dále 2x oběd a 2x večeře dle programu (servírované menu v restauraci)

Doprava: letecky
Letecky.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Petrohradu, přílet v odpoledních hodinách, sraz na letišti s česky hovořícím průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, večeře v hotelu, nocleh.

2. den: Snídaně, dopoledne – okružní jízda městem – prohlídka nejkrásnějšího města Ruska. Něvský prospekt, Admiralita, památník Petra I. (známý bronzový jezdec) a další památky. Oběd ve městě (v ceně). Odpoledne – Zimní palác (vstupné v ceně), rezidence ruských carů z 18. století dnes hostí Ermitáž – jedno z nejskvělejších uměleckých muzeí světa. Návrat minibusem do hotelu a individuální volno, možnost individuální návštěvy křižníku Aurora (individuální návrat do hotelu). Přibližně o půlnoci odjezd minibusem od hotelu s průvodcem na večerní okružní jízdu s otevíráním mostů. Návrat minibusem do hotelu.

3. den: Snídaně, dopoledne – prohlídka Petropavlovské pevnosti – katedrála sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého (vstup do chrámu v ceně) a jeho následovníků včetně posledního ruského cara Mikuláše II. s rodinou. Prohlídka hlavního chrámu ruské ortodoxní církve – chrámu sv. Izáka (vstup do chrámu v ceně, vyhlídková věž za příplatek). Oběd ve městě (v ceně). Odpoledne individuální volno, návrat do hotelu městskou dopravou (lístek v ceně). Fakultativně výlet do Puškina, bývalého Carského Sela. Bohatě zdobený palác Kateřiny Veliké s proslulou Jantarovou komnatou a rozsáhlým parkem (na seznamu světového dědictví UNESCO) nebo prohlídka Ruského muzea, návrat do hotelu minibusem nebo taxíkem (v ceně výletu).

4. den: Snídaně, celodenní výlet do Petrodvorce, prohlídka paláce a parku (vstup do paláce i zahrad v ceně). Fakultativně oběd, odpoledne návrat do Petrohradu, prohlídka Kazaňského chrámu, pěší procházka po Něvském prospektu na večeři ve městě. Po večeři procházka po Něvském prospektu na zastávku městské hromadné dopravy (lístek v ceně) – odjezd do hotelu.

5. den: Snídaně, odlet z Petrohradu do Prahy.

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: AGL travel)

Cena obsahuje

 • leteckou přepravu Praha – Petrohrad – Praha vč. tax a poplatků • 4x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu*** v Petrohradě • 4x polopenze – snídaně – švédský stůl, dále 2x oběd a 2x večeře dle programu (servírované menu v restauraci) • polodenní prohlídku Petrohradu, večerní okružní jízdu • vstup do Petropavlovské pevnosti, chrámu sv. Izáka, Kazaňského chrámu a Ermitáže • polodenní výlet do Petrodvorce se vstupem do paláce a zahrad • česky mluvícího průvodce • místní přepravu busem nebo minibusem dle programu, 2x jízdenka na MHD • zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999

Cena neobsahuje

 • fakultativní výlet do Puškina, orientační cena 50-80 EUR v závislosti na počtu osob • prohlídka křižníku Aurora – cca 11 EUR • turistické vízum do Ruska – 2 390 Kč • komplexní cestovní pojištění – 180 Kč
(Popis zájezdu byl aktualizován 02.11.2017)