Patince - Chatky Family Resort, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma

0
CIMG5914 Bazén plavecký Bazény léto bonaparte a kupalisko 12 bonaparte a kupalisko 13 CIMG5904 CIMG5907 detsky - sedaci - plavecky2011 family family Family ext Family Resort detska izba s TV 2011 2 family resort patince 13 family resort patince 4 Family Resort Patince-e-2009 Chaty Family Resort Patince - Chaty FAMILY RESORT Patince - kuchyna Koupelna chatka F.R.new kupele patince 13 kupele patince detsky 2 manželský pokoj patince-rekreacny detsky bazen+2 bazeny-ej

Zájezd pořádá

NEMO tour
Politických vězňů 934/15, 11000 Praha 1

Slovensko / Patince
Cena od: 13 200
V nabídce od: 30.12.2011
Kód zájezdu: 271063

 • ubytování: chataubytování: chata
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Lázně a wellness pobyty

Volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět, uzavřený areál - velmi vhodné pro rodiny s dětmi. NEMO tour TIP.

Pobyty 8 dní/7 nocí, NEDĚLE - NEDĚLE s volným vstupem na letní termální koupaliště a Tobogánový svět.

Přímo v areálu termálního koupaliště. Ubytování v chatkách s kompletně vybavenou kuchyňkou s elektrickou dvouplotýnkou, ledničkou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. V každé chatce jsou 2 pokoje, 1x pokoj s 2 pevnými lůžky a přistýlkou (rozkládací křeslo), 1x pokoj s manželským lůžkem (přistýlka jako vysunovací „šuplík“), TV, rádio s CD/MP3, sušák na prádlo, koupelna se sprchou a WC. Maximálně pro 4-6 osob. V chatovém areálu je k dispozici dětské hřiště a pískoviště, venkovní ohniště, plážový volejbal, menší fotbalové hřiště, malý dětský bazén. Areál s 12 chatkami (ve vzdálenosti cca 5-10 m od sebe) je oplocen, večer a v noci osvětlen. WiFi připojení k internetu je možné na terase chatky. Pes není povolen. Parkování v areálu před chatkou.
Koupání: letní termální koupaliště s několika bazény a Tobogánový svět (v ceně pobytu).

Patince leží na levém břehu Dunaje, cca 14 km od Komárna a jsou známé především svým rekreačním areálem s termální vodou. V AREÁLU LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ se nachází 5 bazénů: sportovní bazén pro plavce (42 x 20 m, hloubka 115-180 cm), dětský bazén pro nejmenší děti s teplotou vody 27-30°C (10 x 20 m, hloubka 20-40 cm), rekreační dětský bazén pro větší děti a neplavce s teplotou vody cca 28°C (17 x 18 m, hloubka 60-100 cm), odpočinkový sedací bazén s termální vodou o teplotě 30-34°C (16 x 18 m, hloubka 90 cm), plavecký bazén s termální vodou 27-29°C (12 x 18 m, hloubka 150 cm). TOBOGÁNOVÝ SVĚT je nový, v provozu od roku 2013 – 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky) a dopadový bazén cca 10 x 12 m.
Letní veřejné koupaliště je ZDARMA pro klienty ubytované v chatkách Family Resort a také v penzionech Bonaparte/Korsika a nově také v Olive Family Resortu.

V nedalekém WELLNESS HOTELU PATINCE je bazénový a saunový svět (extra vstupné, se slevou 30%). BAZÉNOVÝ SVĚT: termální bazény, vířivky, perličkové koupele, klidový sedací bazén, vodní masážní děla, vodní hřib, vodní jeskyně, hydromasáže, plavecký protiproud, dětský bazén s tobogánem. SAUNOVÝ SVĚT: finská, parní a bylinková sauna, ledová místnost, vířivá vana, Kneippova koupel. Dále různé druhy masáží, včetně relaxačních i reflexních, bahenní zábaly, různé druhy koupelí.
V areálu je také půjčovna kol, tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště.
30% sleva pro klienty CK NEMO tour z celodenního vstupu do Bazénového světa a Wellness centra hotelu Patince, děti do 6 let zdarma.

Zaměření termálního areálu Patince:
- příznivé účinky na celý lidský organismus
- pohybový aparát a jeho choroby


Ubytování: chata
4- lůžková chatka s možností až 2 přistýlek (cca 40 m2). V každé chatce jsou 2 pokoje, 1x pokoj s 2 pevnými lůžky a přistýlkou (rozkládací křeslo) a TV, 1x pokoj s manželským lůžkem (přistýlka jako "vysunovací šuplík"), TV, rádio s CD/MP3, sušák na prádlo, koupelna se sprchou a WC. Před každou chatkou je terasa s posezením a parkovací místo pro 1 auto. Maximálně 4-6 osob.

Strava: vlastní
možnost vlastního vaření v kompletně vybaveném kuchyňském koutu, který je součástí každé chatky Family Resort.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: NEMO tour)

Cena obsahuje

 • pronájem chatky na 7 nocí včetně spotřeby energií
 • každodenní volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět
 • povlečení
 • parkování
 • místní poplatek.

Cena neobsahuje

 • dětská postýlka zdarma

Příplatky

 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko/den/dospělý (příplatek: 20 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko/den/dítě do 15 let (příplatek: 20 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý (příplatek: 36 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let (příplatek: 25 Kč)

Slevy

 • sleva 7=5 je již v cenách zohledněna
 • dítě do 2 let zdarma (jako 5.nebo 6.osoba) bez nároku na služby
 • PRO KLIENTY CK 30% SLEVA z CELODENNÍHO VSTUPU DO BAZÉNOVÉHO SVĚTA WELLNESS CENTRA PATINCE
 • DĚTI DO 6 LET MAJÍ VSTUP ZDARMA
(Popis zájezdu byl aktualizován 29.07.2019)