Francie - Paříž - pohádka na Seině

0
Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině * Foto - Paříž - Paříž - pohádka na Seině *

Zájezd pořádá

Jana Koderová - CK Levante
Trstěnice 5, 56957 Trstěnice

Francie / Paříž
Cena od: 5 090
V nabídce od: 08.11.2011
Kód zájezdu: F002
.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Paříž

Pohled na PAŘÍŽ zcela NETRADIČNĚ - díky velké pohyblivosti mikrobusu můžete vidět kromě všech známých míst i místa, která účastník žádného autobusového zájezdu nikdy neuvidí !!! Průvodce pouze pro malou skupinku osob !!!

Cestování mikrobusem poskytuje mnohem více možností věnovat se kvalitněji zákazníkovi (průvodce má na starosti pouze 6-7 osob), doba cesty se významně zkracuje, díky daleko větší pohyblivosti mikrobusů a malému počtu zůčastněných je možné program pružně přizpůsobit požadavkům zákazníků.

Poloha: hotely jsou situovány v SV části "Velké Paříže".

Vzdálenosti hotely jsou vzdáleny cca 15 - 20 kilometrů od centra města

Vybavení: pokoje hotelu F1 jsou vybaveny dvojlůžkem a palandou, umyvadlem s teplou a studenou vodou, BTV. Koupelny a WC jsou společné na patře vždy pro několik pokojů.
pokoje v hotelu Etap jsou vybaveny stejně jako pokoje hotelu F1, navíc je na pokoji WC se sprchou.

Doporučujeme: u všech hotelů jsou levné restaurace "Buffalo Gril", kam je možné jít na večeři.

Výhody a nevýhody : výhodou je nižší cena ubytování a většinou velmi klidné prostředí na předměstí města,
nevýhodou je cestování na hotel, pokud se klient rozhodne pro individuální návrat z prohlídky


Ubytování: hotel
moderní hotely mezinárodní sítě Formule 1 a Etap ve čtvrtích Stains, Villepinte nebo Villemomble v dosahu MHD (RER, bus), jednolůžkové, dvojlůžkové, nebo třílůžkové pokoje s BTV. Sociální zařízení společná na chodbě, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Strava: vlastní
bez stravy - snídaně a večeře možné za příplatek

Doprava: autokarem
Autokarem, nebo klimatizovaným mikrobusem, podle počtu přihlášených. Minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.

Program zájezdu

1. den: (st): Odjezd z v Prahy ve večerních hodinách (19:00). Parkoviště Taxi vlevo před hlavním vchodem do nádraží ČD na Smíchově, další nástupní místo - Plzeň - ČS Shell před autobusovým nádražím (20:00 hod.). Cesta mikrobusem vede přes Plzeň a Rozvadov.

2. den: (čt): ....příjezd do Paříže v dopoledních hodinách - prohlídka Paříže Projížďka městem: Bastila, Rue Rivoli, Královský palác, Louvre, Concorde, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Trocadero, Tour Eiffel. Výstup na Eiffelovku, pěší prohlídka města - od Invalidovny přes Place Concorde, Madeleine, Opera, Place Vendome. Odjezd do hotelu, nocleh.

3. den: (pá): Dopoledne prohlídka Louvre, pozdní odpoledne fakultativně projížďka lodí po Seině, večer Montmartre, Pigalle, Sacre Couer, při návratu do hotelu projížďka mikrobusem noční Paříží, návrat do hotelu v pozdních hodinách

4. den: (so): ráno Notre Dame, Sorbona, Lucemburské zahrady, Pantheon, odpoledne Versailles - možnost prohlídky zámku a zahrad, nebo jen zahrad, ve večerních hodinách odjezd, noční přejezd do ČR.

5. den: (ne): příjezd do ČR v ranních hodinách

Termíny a ceny

září 2018

05.09. - 09.09.18 středa - neděle
vlastní autokarem (Praha)
5 090 Kč
cena za 5 dní (2 noci)

březen 2019

13.03. - 17.03.19 středa - neděle
vlastní autokarem (Praha)
5 090 Kč
cena za 5 dní (2 noci)

květen 2019

08.05. - 12.05.19 středa - neděle
vlastní autokarem (Praha)
5 090 Kč
cena za 5 dní (2 noci)
(TourOperátor: Jana Koderová - CK Levante)

Cena obsahuje

 • doprava mikrobusem pro 6-7 osob 2x ubytování v 1/2, nebo 1/3 pokojích v hotelu F1 v Paříži mapy Paříže služby průvodce místní taxy pojištění CK

Cena neobsahuje

 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 1500 Kč) 2x snídaně (příplatek: 280 Kč) cestovní pojištění včetně léčebných výloh (příplatek: 80 Kč) vstupy (orientačně) Eiffelova věž - výtah 1.patro (příplatek: 4,5 €) Eiffelova věž - výtah 2.patro (příplatek: 7,8 €) Eiffelova věž - na vrchol (příplatek: 11,5 €) Eiffelova věž - pěšky do 2.patra (příplatek: 4 €) Louvre (příplatek: 9 €) Vítězný oblouk - pěšky (příplatek: 8 €) Versailles - zámek (příplatek: 13,5 €) Versailles - zahrady (příplatek: 7 €) Versailles - Velký a Malý Trianon (příplatek: 9 €) Projížďka lodí (příplatek: 10 €) muzeum d´Orsay (příplatek: 7,5 €) Velká Archa - výtah na vrchol (příplatek: 9 €) Rodinovo muzeum (příplatek: 9 €) jízdenka na metro (příplatek: 1,5 €) karnet - 10 jízdenek na metro (příplatek: 11,1 €)
(Popis zájezdu byl aktualizován 27.08.2018)