Chcete zvýšit zabezpečení Vašich www stránek? Nyní Vám můžeme nabídnout plnou podporu šifrovaného (HTTPS) přenosu a to dokonce bez nutnosti pořizovat si vlastní SSL certifikát. Pro všechny nové či redesignované weby nabízíme tuto možnost zcela zdarma.

Proč webové stránky chránit?

Podnikání na internetu je stejně zranitelné jako kdekoli jinde. Veškerá data přenášená přes internet nezabezpečeně mohou být zneužita. Pokud poběží Váš web na HTTPS protokolu, nikdo nemůže jeho obsah napadnout. Je totiž chráněn šifrováním pomocí SSL protokolu. Pro Vás ani Vaše klienty se nic nemění, jen adresa webu začíná https://.

Přechod na zabezpečený provoz může pomoci Vašemu webu i k lepším pozicím ve vyhledávačích (Google již dříve oznámil, že šifrovaný provoz ve svých algoritmech nepatrně zvýhodňuje).

Chráníte nejen sebe, ale i své klienty

Na webu máte řadu formulářů (třeba rezervační formulář, nebo přihlášení k newsletteru), ve kterých Vaši klienti vyplňují citlivé údaje. Bude-li Váš web zabezpečen, nikdo nemůže tyto informace při odeslání stáhnout nebo zneužít. Bez námahy tak podpoříte důvěryhodnost a kvalitu Vašeho webu.
123.png

Jak na to?

Zabezpečení věnujeme velkou pozornost a systém stále doplňujeme o nové (i když často méně neviditelné) ochranné mechanismy. Nové a redesignované weby zabezpečujeme pomocí SSL automaticky a zcela zdarma.

Máte od nás nový web?

Pak zkuste na začátek adresy doplnit https:// a třeba budete překvapeni. Pokud zatím zabezpečená verze neběží, pak nám napište. Upravíme nastavení vaší domény a Váš web může šifrovaný provoz hned druhý den začít využívat.

Máte již web trochu starší?

Zabezpečenou verzi Vám připravíme v rámci redesignu. Přechodem na novou verzi systému získáte i další užitečné funkce. Ale napište nám i v případě, že měnit nic nechcete, zhodnotíme náročnost úprav a doporučíme Vám vhodný postup. Může být jednodušší upravit stávající stránky.