Novinkou našeho systému je modul pro online rezervaci ubytování a organizaci zájezdů s vlastní dopravou. Obsahuje funkce pro kompletní správu hotelu/ubytovací kapacity a evidenci obsazenosti s možností online rezervace.

Popis ubytování a služeb

Proveďte klienty interiérem i exteriérem ubytovacího zařízení, seznamte je s krásami okolí, pozvěte je na doplňkové akce, informujte o zajímavých událostech v regionu. 

Popište všechny typy ubytovacích jednotek, aby bylo možné je přímo online rezervovat. Upřesněte minimální a maximální obsazenost pokojů, počet jednolůžek, dvoulůžek, přistýlek, doplňte cenu pro jednotlivé sezóny, přidejte popisy a fotky pokojů...  

Ceníky a obsazenost

Aktualizace obsazenosti je rychlá a velmi jednoduchá. Můžete vytvořit libovolné množství vysokých/nízkých/středních sezón, doplnit k nim ceníky pro jednotlivé pokoje, speciální příplatky, slevy atd. Vše editujete v přehledném kalendáři. 

Pokud klient odešle rezervaci, systém automaticky odečte rezervované pokoje a obsazenost přepočítá

Zájezdy s vlastní dopravou

Pokud Vaši nabídku tvoří převážně pobytové zájezdy s vlastní dopravou, pak využitím tohoto modulu můžete popisy Vašich zájezdů obohatit o celou řadu užitečných informací, u zájezdvých termínů a cen je možné pracovat s obsazeností hotelových pokojů. Modul pro rezervaci ubytování Vám nejen ušetří práci, ale přinese Vašim klientům i řadu podrobností, které editace klasických zájezdů zatím nenabízí...  

Implementace modulu ubytování

Využití modulu na webových stránkách řešíme individuálně, protože Vaše požadavky a potřeby se často liší a zobrazení informací o ubytování je možné na míru přizpůsobit Vašim potřebám. Prosím, neváhejte nás kontaktovat, rádi se domluvíme na schůzce.

rezervace-ubytovani