Prostřednictvím redakčního systému spravujete veškeré texty, obrázky a odkazy na Vašich stránkách. Velice jednoduše a bez zásahu programátora změníte např. odkazy v menu, obrázky rotující v hlavičce webu, vytvoříte stránky o zemích, destinacích, obsloužíte reklamy a upoutávky Vašich partnerů či doplníte nové fotogalerie z cest.

Jednoduchá obsluha

Editace textů v redakčním systému je velmi jednoduchá. Prostředí obsahuje integrovaný WYSIWYG editor, pomocí kterého píšete texty jako v běžném textovém editoru (např. Word).

Webové stránky připravíme takovým způsobem, abyste si mohli pomocí článků v redakci editovat veškerý obsah, který na webu potřebujete. Pro každý slogan, obrázek, odkaz, či textový blok na webu připravíme příslušný článek do redakčního systému, kterým daný prvek na webu obsloužíte.

Cizojazyčný obsah

Do redakce jsme doplnili automatický překladač Microsoft Translator pro Vaši snadnější práci s cizojazyčnými texty. Využití je velmi jednoduché, při editaci textu v cizím jazyce jen klepnete na tlačítko pro překlad a v poli se automaticky objeví cizojazyčný překlad české verze.

Fotogalerie

Co jiného Vaše zájezdy lépe zpropaguje než kvalitní poutavé obrázky z cest? Modul fotogalerie je také součástí redakčního systému. Fotografie automaticky přizpůsobíme na definované rozměry, vygenerujeme náhledy v libovolných rozměrech, seznam obrázků či celý obrazový archiv můžeme vyexportovat pro Vaše provizní prodejce.

 

SEO optimalizace

Prostřednictvím redakce zoptimalizujete obsah webu pro vyhledávače. Můžete vytvářet neomezené množství stránek na jednotlivá klíčová slova (pro země, destinace, pro skupiny zájezdů), budovat síť zpětných odkazů, vytvářet miniweby pro podporu hlavního webu.

Vyzkoušejte si redakci

Nový redakční systém je v současné chvíli aktivován jen uživatelům, kteří již redakci využívají. Najdete jej v administraci. Novou redakci jsme spustili tak, aby běžela pod Vaším webem nějakou dobu paralelně s původní redakcí a Vy jste se mohli v klidu seznámit s její obsluhou. Rádi bychom ale upozornili, že nová redakce je v tomto případě limitována obsahem Vašeho webu, který je stavěný nad původní administrací, a nemusí tak využívat všechny možnosti redakce nové.