Katalog zájezdů

W EB business Vám nabízí bohaté možnosti zobrazení obrázků a textů na Vašich stránkách... Služba je natolik variabilní, že katalog zájezdů i veškerý další obsah webu dokážeme plně přizpůsobit Vašim požadavkům.

katalog-turistaVyhledávač na míru

WEB business umožňuje individuálně přizpůsobit vyhledávání zájezdů a doplnit do něj i řadu nestandardních parametrů (kvalita, typ zájezdu, lodní společnost, nestandardní destinace, ikony pro vzdálenosti, služby v ceně, ...). Máte-li v nabídce více typů produktů s různými parametry, připravíme více variant vyhledávače pro každé téma (golf, lázně).
 

katalog-sport-sMožnosti rozšíření popisů

Popisy zájezdů můžeme obohatit o další informace o cestování (počasí, grafy srážek a průměrných teplot, místopisy a další), zobrazit hotely či místa v programu na mapě, doplnit je o hodnocení, videa z destinací, přidat podobné zájezdy.

Pro každého klienta vytváříme speciální skupiny zájezdů (senioři, club, pro rodiny, tipy, s pejsky, na pláži, ...), které pak podle přání zobrazíme na webu či použijeme do vyhledávání. 

katalog-extrem-male

Seznamy zájezdů

Pracovat můžeme i s výpisem výsledků vyhledávání (předřazení last minute, vlastních zájezdů, atd.). Zájezdy v seznamech můžeme libovolným způsobem řadit, doplnit filtry dle parametrů a další.

WEB business nabízí bohaté možnosti zobrazení slev a akcí. Můžeme počítat procento slevy, značit akce ikonami, šerpami, či jiným způsobem.


Databáze zájezdů - vlastní i provizní zájezdy

Kromě vašich vlastních produktů můžete na svém webu prodávat i několik desítek tisíc zájezdů dalších CK. Provizní zájezdy doplníme na váš web tak, aby se staly doplňkem vašich produktů v destinacích, kterými se sami nezabýváte.