Grafický návrh

Atraktivní design je jedním z hlavních předpokladů úspěšnosti vašeho webu, protože většinou rozhodne o tom, zda na stránce návštěvník zůstane, či přejde ke konkurenci. Vzhled stránek musí zákazníka zaujmout a vzbudit jeho zájem o další obsah.

Responzivní design

Vytváříme moderní responzivní designy. Architektura našich webů je navržena tak, aby se obsah webu automaticky přizpůsoboval zařízení, které používáte. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro PC, mobil nebo tablet, obsah webu se dobře zobrazí na čemkoli. Protože obliba smartphonů a tabletů v poslední době rapidně narůstá, budete s naším systémem o krok napřed.

Responzivní design je design budoucnosti. Webové stránky jsou navrženy tak, aby pracovaly i na zařízeních, která přijdou za rok nebo později.


Bed and Wine
 

Každá grafika je originál

Snažíme se, aby grafika co nejlépe vystihovala zaměření našeho partnera. Weby našich partnerů jsou specializované na poznávačky, pobyty, golf, okružní plavby, turistiku, cyklozájezdy, lyžování, wellness nebo kombinaci těchto a dalších témat.


Idealtour
 

Katalogy, bannery, loga

Kromě grafiky pro webové stránky máme zkušenosti i s přípravou obálek pro tištěné katalogy, s návrhem designu loga, či zpracováním dalších propagačních prvků a bannerů. Nehledejte grafické studio, nejprve se zeptejte u nás.