Vytvářejte vlastní výběry zájezdů, zobrazte je na webu nebo zasílejte klientům!
Pomocí kolekcí snadno oslovíte své klienty i partnery, vytvoříte si krásné optimalizované stránky pro web, připravíte hezké newslettery i cílové stránky pro reklamní kampaně.

Co jsou vlastně kolekce?

Kolekce zájezdů jsou jednoduše řečeno webové stránky s textem, fotkami a Vámi vybranými zájezdy či hotely. Jejich obrovskou výhodou je, že si je můžete libovolně přizpůsobit a použít je kdekoli na svém webu, odeslat emailem, nebo je využít pro další propagaci.

Prodáváte jen provizně?

Sestavte si vlastní akce napříč nabídkou cestovních kanceláří. Zobrazte je na webu, nebo odešlete svým klientům.


cestovani.cz

Využití kolekcí na webu

 • vlastní témata, akce, tipy
 • optimalizované stránky pro klíčová slova

Kolekci můžete zobrazit kdekoli na webových stránkách, odkázat na ni v menu, ve slideshow, přes reklamní banner, či jinde. V detailech zájezdů zobrazíme podobné zájezdy ze stejné kolekce. Máte-li webů více, jistě Vás potěší, že kolekce mohou být buď společné pro všechny, nebo přiřazené jen některému z nich a jinde se nezobrazí.

Vyberte zájezdy pro destinační a tematické weby

Potřebujete stránky pro lyžařské středisko, či letovisko? Chcete vybrat zájezdy pro speciální tematický web? Vytvořte si kolekci a my podle ní jednoduše nadefinujeme obsah Vašeho miniwebu.


obsluha-webu.jpg

Rozeslání kolekce hromadně newsletterem

 • rozešlete kolekci hromadně newsletterem
 • klientům či provizním prodejcům a affiliate partnerům

Kolekce jsou propojeny s naším newsletterem pro emailový marketing, takže je můžete rozesílat najednou tisícům čtenářů a partnerů. Při přípravě Vás jistě potěší i další výhody newsletteru, včetně připravených grafických šablon, které automaticky sladí vzhled emailů s kolekcí zájezdů s Vaším webem.

Kolekce omezené obdobím

Jedním z parametrů kolekce je období (od-do), které využijete třeba pro propagaci sezónních či prázdninových nabídek. Pokud období vyplníte, u zájezdů vložených do kolekce se budou zobrazovat pouze termíny a ceny z tohoto období.

newsletter

Posílejte klientům individuální nabídky

 • profesionální nabídky pro konkrétní klienty
 • odešlete z detailu kolekce na několik kliknutí

Chcete klientovi připravit nabídku na míru? Vytvořte pro něj kolekci s vybranými zájezdy a jedním kliknutím mu ji odešlete. Vaše nabídka bude díky grafické šabloně emailu přehledná a velmi profesionální.

Události a místopisy do kolekce

Chcete své klienty informovat o zajímavých akcích? Není nic jednoduššího! Kromě zájezdů a hotelů můžete do kolekce doplnit i vybrané události a zajímavá místa. Chcete-li vše rozesílat newsletterem, připravíme Vám šablonu emailu na míru.

rezervace

Kolekce v reklamě a marketingu

 • optimalizujte obsah kolekce
 • perfektní cílové stránky pro reklamní kampaně

Pokud si platíte PPC reklamu, můžete si připravit speciální kolekci pro každé klíčové slovo, čímž rozšíříte svůj web o řadu perfektně optimalizovaných stránek a posílíte jeho hledanost.


sablony-newsletteru.png

Pro agentury a affiliate partnery

 • doporučte kolekci prodejcům
 • kolekce pro affiliate prodejce

Ulehčete svým partnerům práci s prodejem a propagací Vaší nabídky. Nabídněte jim některé své kolekce k využití přímo na jejich webových stránkách.

8

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

 • rozšiřujte web o optimalizované stránky
 • sledujte úspěšnost ve statistikách

Rozšiřujte svůj web o nové stránky optimalizované pro konkrétní klíčová slova. Pokud si pohrajete s obsahem kolekce (nadpis, text, url adresa, výběr zájezdů) a připravíte ji tak, aby odpovídala často hledaným výrazům a slovním spojením, máte velkou šanci posunout své stránky na přední místa ve výsledcích vyhledávání.

seo

Jak kolekce využít?

Chcete si modul vyzkoušet v rámci některé z našich služeb? Modul pro vytváření kolekcí nabízíme v rámci všech služeb zcela zdarma. Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme...

modul pro vytváření kolekcí je zdarma