Vodice - Villa Tanja ***

0
Villa Tanja MONO 2 MONO 2 MONO 2 MONO 2 QUADRI 6+1 QUADRI 6+1 QUADRI 6+1 QUADRI 6+1 QUADRI 6+1 QUADRI 6+1 TRILO 4+1 TRILO 4+1 TRILO 4+1 TRILO 4+1 TRILO 4+1

Zájezd pořádá

ADRIALAND s.r.o.
Údolní 11, 60200 Brno

Chorvatsko / Vodice
Cena od: 2 072
V nabídce od: 09.12.2017
Kód zájezdu: 18HR0086
.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: apartmánubytování: apartmán
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře
  • Dalmácie - Zadarská oblast
  • Vodice

Poloha: Villa Tanja je situována na klidném místě, ve vzdálenosti asi 450 m od pláže a asi 900 m od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.

Vzdálenost od moře : asi 450 m

900

Pláž: Oblázková: asi 450 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Gril, parkování, komfortně vybavené apartmány s příslušenstvím. WIFI připojení a možnost klimatizace (za poplatek).

Sport a zábava: Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Doporučujeme: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.


Ubytování: apartmán
Kapacita : 2-lůžkový apartmán: 3
4-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 3
Celkem osob: 13

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových apartmánech typu MONO a 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO a 6-lůžkovém typu QUADRI s možností přistýlek. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT a mají terasu nebo balkon. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, apartmán o rozloze asi 18 m2 v přízemí, jedna místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon. Možnost klimatizace za příplatek.

TRILO 4+1

Obsazenost 4 až 5 osob, apartmán v I. patře o rozloze asi 50 m2, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost gaučem pro 1 osobu a s kuch. koutem, TV/SAT, sociální zařízení, balkon. Možnost klimatizace za příplatek.

QUADRI 6+1

Obsazenost 6 až 7 osoby, apartmán v přízemí o rozloze asi 75 m2, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s možností přistýlky a kuch. koutem, 2x sociální zařízení, TV/SAT, balkon 12m2. Možnost klimatizace za příplatek.

Strava: vlastní
Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Cena obsahuje

 • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, WI-FI, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, garanční pojištění

Slevy

 • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
(Popis zájezdu byl aktualizován 09.12.2017)