Vodice - Villa Marko ***

0
Villa Marko Balkon Interier Interier Villa Marko Villa Marko

Zájezd pořádá

ADRIALAND s.r.o.
Údolní 11, 60200 Brno

Chorvatsko / Vodice
Cena od: 2 152
V nabídce od: 09.12.2017
Kód zájezdu: 18HR0082
.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: apartmánubytování: apartmán
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře
  • Dalmácie - Zadarská oblast
  • Vodice

Poloha: Krásná a útulná villa Marko leží na pěkném klidném místě, ve vzdálenosti asi 450 m od moře a 1 km od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.

Vzdálenost od moře : asi 450 m

1 000

Pláž: Oblázková: asi 450 m od vily krásná pláž Blata, pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Gril, parkování, WIFI připojení, standardně vybavené apartmány s příslušenstvím s možností klimatizace (za poplatek).

Sport a zábava: Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Doporučujeme: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem do 10 kg (na vyžádání za poplatek).


Ubytování: apartmán
Kapacita : 2-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 2
Celkem osob: 8

Villa Marko nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvou lůžkovém apartmánu typu BILO s možností přistýlky, a 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 2+1

Obsazenost 2-3 osoby, apartmán o rozloze 35 m2, situovaný v přízemí domu, dvoulůžkový pokoj (manželská postel), obývací místnost se 3. lůžkem (pohovka), kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, terasa.

TRILO 4+1

Obsazenost 4-5 osoby, apartmán o rozloze 50 m2, situovaný v přízemí domu, 2 dvoulůžkové pokoje (manželská postel), obývací místnost s kuch. koutem s možností přistýlky, TV/SAT, sociální zařízení, terasa.

Strava: vlastní
Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Cena obsahuje

 • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, WI-FI, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, závěrečný úklid, garanční pojištění

Slevy

 • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
(Popis zájezdu byl aktualizován 09.12.2017)