Bulharsko Slunečné pobřeží Cacao Beach, apartmány pro 2 až 6 osob autobusem

0
Bulharsko autobusem 01 Cacao Beach 02 Cacao Beach 03 Cacao Beach 04 Cacao Beach 05 Cacao Beach 06 Cacao Beach 07 Cacao Beach 08 Cacao Beach 09 Cacao Beach 10 Cacao Beach 11 Cacao Beach 12 Cacao Beach 13 Cacao Beach 14 Cacao Beach 15 Cacao Beach 16 Nessebar Unesco 17 Nessebar Unesco 18 RM 19 RM 20 RM 21 RM 22 RM 23 RM 24 RM 25 RM 26 R4 27 R4 28 R4 29 R4 30 R4 31 R4 32 R4 33 R4 34 R1 35 R1 36 R1 37 R1 38 R1 39 R2 40 R2 41 R2 42 R2 43 R2 44 R2 45 RM 46 RM 47 RM 48 kluby Cacao Beach 49 kluby Cacao Beach 50 kluby Cacao Beach 51 akvaparky 52 akvaparky

Zájezd pořádá

Cestovní Kancelář A21
U Cukrovaru 611/22, 77900 Olomouc

Bulharsko / Slunečné Pobřeží
Cena od: 5 690
V nabídce od: 06.12.2017
Kód zájezdu: 495191
.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: apartmánubytování: apartmán
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Pobytové zájezdy
  • S poznáváním
  • Pobyty u moře
  • Nesebar
  • Severní Černomoří
  • Slunečná pláž
  • Slunečné Pobřeží

Akce last moment + děti na přistýlce až do 14 let pobyt v Bulharsku ZDARMA!

Dovolená v Bulharsku na Slunečném pobřeží v Nesebaru u Cacao Beach, jedné z nejkrásnějších pláží Černého moře, ubytování apartmány Romance Marine a Rainbow Holiday resort.

Studiové, dvoupokojové a třípokojové apartmány Romance Marine nebo Rainbow pro 2 až 6 osob.

Apartmány Romance Marine a Rainbow jsou vybavené kuchyní, sociálním příslušenstvím, klimatizací, internetem, bazény, k dispozici jsou zde i dětské hřiště, minigolf, restaurace, obchody, lékárna, jen cca 5 min. chůze od pláže (dle jednotlivých apartmánů) Cacao Beach u Černého moře.

Koupání v krásném, křišťálově čistém moři, odpočinek i aktivní relax na rozlehlé a široké pláži Cacao Beach, s jemným zlatavým pískem, zvolna se svažující do moře.

Stálé počasí s teplotou kolem 30°C v průběhu celého léta s maximem slunečných dní a široké možnosti vyžití pro dospělé i děti, pro rodiny i jednotlivce.Můžete se zde stravovat za výhodnou cenu, bulharská gastronomie je pestrá a chutná. Ceny teplých jídel začínají na cenách od 6 Leva, tj. kolem 80 Kč.

Pokud toužíte po gastrozážitcích, uspokojí Vás místní restaurace, za ceny stejné nebo výhodnější než doma. To samé platí o nákupech - potraviny, oděvy i spotřební zboží zde nakoupíte za lepší cenu než u nás.

Přímo v Nesebaru najdete vyžití ve dvou skvělých akvaparcích, jedněch z největších v Bulharsku i Evropě, každý z obou akvaparků (Aqua Paradise i Action Aquapark) je od ubytování vzdálen jen 3,5 km a můžete se k nim jednoduše dostat vláčkem, který jezdí mezi resortem a akvaparky.

Stejně tak se můžete dostat i do historického Nesebaru, který je unikátní památkovou městskou rezervací, chráněnou celosvětovou organizací UNESCO. Přivítají Vás zde malebné uličky, historické stavby s typickým zděným přízemím a dřevěným patrem a byzantské památky z 5. a 6. století. V malebných hospůdkách nad přístavem dostanete čerstvé ryby, slávky a další plody moře. Místní obchůdky a trhy uspokojí zájemce o výhodné nákupy.

K procházkám láká promenáda podél moře nebo zde můžete zlepšovat svou kondici na in-line bruslích či joggingem, k aktivnímu vyžití slouží sportoviště (tenisové kurty, hřiště), k adrenalinové zábavě vodní atrakce u moře.

Toužíte-li po nočním životě, uspokojí vás vyhlášené plážové párty, DJ produkce, taneční diskotéky i každodenní klubová scéna. Zkrátka akce v plném proudu až do rozbřesku!

Poznávejte bohatý místní folklor - využijte nabídku na dopravu zdarma - objednejte si u delegáta výlet ze Slunečného pobřeží do skanzenu Gerana Village v Orizare s folklórním programem, bohatou večeří a neomezenou konzumací vína (cca 20 min. jízdy ze Slunečného pobřeží, podvečerní a večerní program).

ZÁZEMÍ PRO VAŠI KLIDNOU A BEZPEČNOU DOVOLENOU

Bulharsko je členskou zemí Evropské unie se stabilní bezpečnostní situací a dobře fungující ekonomikou. Letoviska jsou zcela bezpečná ve kteroukoliv denní i noční hodinu.

Pro případ potřeby je v místě k dispozici stálý delegát CK.

Místní lidé jsou přátelští, přívětiví a i když neumíte cizí jazyky, vždy se domluvíte.


Ubytování: apartmán
Ubytování Romance Marine a Rainbow Holiday resort v Nesebaru na Slunečném pobřeží, v perfektní lokalitě jen cca 5 min. pěšky (dle jednotlivých apartmánů) od nejkrásnější pláže Černého moře Cacao Beach.

Bezprostředně u ubytování jsou zdarma k dispozici bazény a dětská brouzdaliště či vířivka, vybavení pro relax u bazénu, restaurace, dětské hřiště a minigolf. K dispozici je i fitness, sauna, masáže, půjčovna kol, obchod s potravinami a spotřebním zbožím, suvenýry a lékárna.

Studiové a dvoupokojové apartmány s balkonem, pro 2 až 4 osoby, s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou až pro dvě osoby nebo dvoupokojové apartmány s dvoulůžkem v ložnici a rozkládací pohovkou v pokoji až pro dvě osoby.
Apartmány jsou vybaveny kuchyní, vlastním sociálním příslušenstvím, klimatizací a wifi připojením k internetu.

Třípokojové apartmány s balkonem, pro 4 až 6 osob, 2 ložnice s dvoulůžky a rozkládací pohovka v pokoji až pro dvě osoby.
Apartmány jsou vybaveny kuchyní, vlastním sociálním příslušenstvím, klimatizací a wifi připojením k internetu.

Strava: vlastní
V rámci ubytování je možnost vlastního stravování, či stravování v restauracích za výhodné místní ceny nebo možnost dokoupení polopenze přímo v resortu.

Doprava: autokarem
Do místa pobytu v Nesebaru na Slunečném pobřeží budete cestovat našim autobusem bez nočních přejezdů! Při cestě tam i zpět je zajištěn nocleh v hotelu se snídaní u Bělehradu.

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Odjezd také z Prahy a Jihlavy svozem do Brna. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě (podle počtu osob).
Svoz z Prahy do Brna (obousměrný) 390 Kč/os., svoz z Jihlavy do Brna (obousměrný) 190 Kč/os.

Program zájezdu

1. den: ráno odjezd z ČR, večer nocleh u Bělehradu v hotelu se snídaní

2. den: po snídani odjezd na Slunečné pobřeží, příjezd v pozdějších odpoledních hodinách, ubytování, slunce moře, pláž, zábava, večerní program

3. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program

4. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program

5. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program

6. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program

7. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program

8. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program

9. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program u termínů 10/9 odjezd ze Slunečného pobřeží a ubytování po cestě do ČR

10. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program u termínů 11/10 odjezd ze Slunečného pobřeží a ubytování po cestě do ČR u termínů 10/9 příjezd domů v podvečerních a večerních hodinách (dle výstupních míst)

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: Cestovní Kancelář A21)

Cena obsahuje

 • pronájem celého apartmánu pro 2-4 os. nebo pro 4-6 os. na 7/8/13 nocí - dle termínu
 • doprava autobusem BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ
 • 2x nocleh v hotelu se snídaní u Bělehradu (při cestě tam i zpět)
 • spotřeby médií - teplá a studená voda, elektřina
 • klimatizace ve všech termínech
 • rychlý internet
 • bazény, dětská brouzdaliště v resortech
 • příslušenství pro relax u bazénů
 • dětské hřiště
 • výlet do Skanzenu Gerana Village (doprava)

Cena neobsahuje

 • pobytový poplatek 50 Kč/os./noc od 18 let (nebo min. 2 os.), 12 až 17 let 30 Kč
 • závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky 190 Kč/os. jednorázově za celý pobyt
 • svoz z Prahy do Brna (obousměrný) 390 Kč/os.
 • svoz z Jihlavy do Brna (obousměrný) 190 Kč/os.
 • u resortu kategorie Romance Marine může být účtován operační příplatek 5-10% z ceny pobytu v resortu dle termínu
 • vstupné do Skanzenu Gerana Village

Slevy

 • first moment - last moment dle termínů
(Popis zájezdu byl aktualizován 03.07.2018)