Petrohrad + MOSKVA ***

0
Foto - Nezapomenutelný Petrohrad + MOSKVA *** Foto - Nezapomenutelný Petrohrad + MOSKVA *** Foto - Nezapomenutelný Petrohrad + MOSKVA ***

Zájezd pořádá

AGL travel
Jungmannova 733/6, 11000 Praha 1

Rusko / Petrohrad
Cena od: 39 090
V nabídce od: 03.11.2016
Kód zájezdu: AGL21107691069
.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy
  • Petrohrad

Prodlužte si pobyt v Petrohradě o návštěvu Moskvy, poznejte dvě největší metropole Ruska.

Poloha: Hotely jsou vždy v blízkosti centra a mohou se změnit.

Petrohrad - Hotel Ladoga***
Hotel se nachází v klidnější vilové čtvrti, asi 5 minut chůze od zastávky metra Novocherkasskaya. U hotelu je zastávka autobusu. Pěšky dobře dosažitelné je historické centrum města, naproti přes řeku Něvu je náměstí Alexandra Něvského.

Moskva - Hotel Arbat House***
Tento hotel se nachází v centru Moskvy, 5 minut chůze od stanice metra Arbatskaja, 15 minut od Kremlu a Rudého náměstí.

Vzdálenosti Petrohrad - Hotel Ladoga***

Moskva - Hotel Arbat House***

Vybavení: Petrohrad - Hotel Ladoga***
Velmi příjemný hotel na evropské úrovni 3*, milý a úslužný personál, který hovoří výborně anglicky nebo jinými světovými jazyky. V hotelu jsou také konferenční místnosti, lobby, restaurace, sauna s mini bazénem (zdarma 7-10 hodin), za poplatek – salon krásy, obchod se suvenýry, který nabízí výlety, pronájem taxi, lístky do divadla.

Moskva - Hotel Arbat House***
recepce s 24 hodinovou službou, výtah, restaurace

Doporučujeme: Změna programu vyhrazena.
Minimální Počet účastníků zájezdu - 10 osob.


Ubytování: hotel ***
Petrohrad - Hotel Ladoga***
Standardně vybavené pokoje s koupelnou/WC, psací stůl, trezor, telefon, satelitní televize.

Moskva - Hotel Arbat House***
Dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, lednice, pracovní stůl, satelitní televize, Wi-Fi připojení zdarma.

Strava: polopenze
Petrohrad: 4x polopenze – snídaně – švédský stůl, dále 2x oběd a 2x večeře dle programu (servírované menu v restauraci).
Moskva: 3x snídaně.

Doprava: letecky
Letecky

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Petrohradu, přílet v odpoledních hodinách, sraz na letišti s česky hovořícím průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, večeře v hotelu, nocleh.

2. den: Ssnídaně, dopoledne – okružní jízda městem – prohlídka nejkrásnějšího města Ruska. Něvský prospekt, Admiralita, památník Petra I. (známý bronzový jezdec) a další památky. Oběd ve městě (v ceně). Odpoledne – Zimní palác (vstupné v ceně), rezidence ruských carů z 18. století dnes hostí Ermitáž – jedno z nejskvělejších uměleckých muzeí světa. Návrat minibusem do hotelu a individuální volno, možnost individuální návštěvy křižníku Aurora (individuální návrat do hotelu). Přibližně o půlnoci odjezd minibusem od hotelu s průvodcem na večerní okružní jízdu s otevíráním mostů. Návrat minibusem do hotelu, nocleh.

3. den: Snídaně, dopoledne – prohlídka Petropavlovské pevnosti – katedrála sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého (vstup do chrámu v ceně) a jeho následovníků včetně posledního ruského cara Mikuláše II. s rodinou. Prohlídka hlavního chrámu ruské ortodoxní církve – chrámu sv. Izáka (vstup do chrámu v ceně, vyhlídková věž za příplatek). Oběd ve městě (v ceně). Odpoledne individuální volno, návrat do hotelu městskou dopravou (lístek v ceně). Fakultativně výlet do Puškina, bývalého Carského Sela. Bohatě zdobený palác Kateřiny Veliké s proslulou Jantarovou komnatou a rozsáhlým parkem (na seznamu světového dědictví UNESCO) nebo prohlídka Ruského muzea, návrat do hotelu minibusem nebo taxíkem (v ceně výletu), nocleh.

4. den: Snídaně, celodenní výlet do Petrodvorce, prohlídka paláce a parku (vstup do paláce i zahrad v ceně). Fakultativně oběd, odpoledne návrat do Petrohradu, prohlídka Kazaňského chrámu, pěší procházka po Něvském prospektu na večeři ve městě. Po večeři procházka po Něvském prospektu na zastávku městské hromadné dopravy (lístek v ceně) – odjezd do hotelu, nocleh.

5. den: Snídaně, odjezd vlakem SAPSAN do Moskvy (2. třída, 1. třída za příplatek), transfer do hotelu, nocleh.

6. den: Snídaně, dopoledne tříhodinová okružní jízda centrem Moskvy (včetně pěší procházky po Rudém náměstí a kolem Kremlu, vstup do Chrámu Krista Spasitele, výjezd do Vrabčích hor – panoramatický výhled na město, okružní jízda podél břehů řeky Moskva, Divadla „Bolšoj Těatr“, Tverské ulice, Moskevské university ad.) s česky hovořícím průvodcem, nocleh.

7. den: Snídaně, individuální volno, nocleh.

8. den: Snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: AGL travel)

Cena obsahuje

 • leteckou přepravu Praha – Petrohrad / Moskva – Praha vč. tax a poplatků 4x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu*** v Petrohradě 3x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu *** v Moskvě 4x polopenze (Petrohrad) – snídaně – švédský stůl, dále obědy nebo večeře dle programu (servírované menu v restauraci) 3x snídaně v Moskvě polodenní prohlídku Petrohradu, večerní okružní jízdu vstup do Petropavlovské pevnosti, chrámu sv. Izáka, Kazaňského chrámu a Ermitáže polodenní výlet do Petrodvorce se vstupem do paláce a zahrad česky mluvícího průvodce místní přepravu autokarem nebo minibusem podle programu jízdenka vlakem zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999

Cena neobsahuje

 • fakultativní výlet do Puškina, orientační cena 50-80 EUR v závislosti na počtu osob • prohlídka křižníku Aurora – cca 11 EUR • prohlídka Kremlu – cena od cca 4 EUR (v závislosti na navštívených objektech) • turistické vízum do Ruska – 2 390 Kč • komplexní cestovní pojištění – 288 Kč (možnost navýšení storna zájezdu za 112,- Kč)
(Popis zájezdu byl aktualizován 24.04.2018)