Provozujete hotel, penzion, či apartmán?
Připravíme Vám krásné webové stránky s online rezervací, doplníme je o řadu dalších praktických informací (recenze, tipy, akce v okolí, mapy, ...), zajistíme propojení s velkými rezervačními systémy a pomůžeme Vám i s další propagací na internetu (newsletter, SEO, sociální sítě, ...).

Moderní web s online bookingem

Vytvoříme Vám krásný moderní web, na který budete pyšní! Stačí si vybrat z našich grafických šablon a nový web bude hotový během několika minut! Na web doplníme online booking a Vaši hosté budou moci rezervovat Vaše ubytování 24 hodin denně. Na stránkách zobrazíme veškeré informace o Vašem ubytování, ceny a dostupnost jednotlivých pokojů. Veškeré změny, které v systému provedete, se na webu okamžitě projeví. Data jsou také automaticky synchronizována s partnerskými weby a odesílána do dalších distribučních kanálů.
Grafický design Beáta

Krásné grafické šablony

Vytváříme špičkové responzivní designy, které jsou naprosto univerzální a elegantně se přizpůsobí všem zařízením, které Vaši uživatelé používají. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro desktop, smartphone nebo tablet, obsah webu se zobrazí perfektně na čemkoli. Protože obliba chytrých telefonů a tabletů v poslední době rapidně narůstá, budete s naším systémem o krok napřed. Vyberte si některou z našich grafických šablon a web spustíte během několika minut.

Grafický design Claudia

Obsazenost a online booking

Aktualizace obsazenosti Vašeho ubytování je rychlá a velmi jednoduchá. Můžete vytvořit libovolné množství vysokých/nízkých/středních sezón, doplnit k nim ceníky pro jednotlivé pokoje, speciální příplatky, slevy atd. Vše editujete v přehledném kalendáři. Pokud klient odešle z Vašeho webu (nebo z partnerských webů) online rezervaci, systém automaticky odečte rezervované pokoje a obsazenost přepočítá.

Sezóny a ceníky

Podle potřeby můžete podrobněji definovat vlastnosti pobytů v rámci sezóny. Zejména u hlavních sezón oceníte možnost určit minimální počet dnů pobytu a případné příplatky za kratší pobyty (částkou, procentem). Pro delší pobyty je naopak možné definovat různé typy slev. Nastavit můžete i pravidelné nástupní či odjezdové dny (např. sobota - sobota, čtvrtek - neděle, apod.).

Online rezervace konkrétních termínů

Kalendář akcí v okolí Vašeho hotelu

Pořádáte degustaci vína? Koná se ve Vašem okolí festival, koncert, nebo divadelní představení? Dejte o těchto akcích vědět na Vašem webu. V databázi také najdete již připravené nejdůležitější akce, které se konají v okolí vašeho hotelu či penzionu. Jsou pravidelně aktualizovány a můžete tak snadno svým hostům nabídnout tipy na kulturní, sportovní a společenské události a další.


Kalendář akcí v okolí

Hodnocení hotelu

Nabídněte svým klientům možnost ohodnotit kvalitu Vašich služeb a vyjádřit, jak byli s ubytováním spokojeni. Využijte modul recenze, výsledky hodnocení zobrazíme přehledně na Vašem webu.

Hodnocení ubytování

Zajímavá místa v okolí

Na Váš web umíme přidat i řadu dalších zajímavých turistických informací. Podle lokace Vašeho ubytování například doplníme cestovatelské tipy a zajímavá místa v okolí a vše zobrazíme nejen v praktickém přehledu s fulltextovým vyhledáváním, ale i pomocí interaktivní Google mapy. Můžete vybírat ze zajímavostí v naší databázi, nebo si snadno doplníte své vlastní.


Zajímavá místa v okolí

Nástroje pro marketing a SEO

Na principy optimalizace pro vyhledávače pamatujeme už při samotné přípravě webu. Řadu dílčích náležitostí řešíme automaticky za Vás (metadata, friendly URL, sitemap, validní HTML, mikrodata pro Google, ...). Kromě toho získáte řadu dalších nástrojů pro optimalizaci obsahu webu a následný marketing. Návštěvnost sledujeme pomocí statistik Google Analytics, a to včetně rozšířeného elektronického obchodu. Pro všechny weby generujeme několik typů pravidelných statistických reportů.

Pro přímé oslovení Vašich klientů a partnerů jsme připravili aplikaci pro hromadný mailing. Příprava newsletterů je velice jednoduchá, podobá se editaci textu v běžném textovém editoru. Newsletter je automaticky propojen s Vaším webem, takže zaznamenává do seznamu Vašich kontaktů všechny klienty z rezervací a umí do mailu automaticky přidat i Vámi vybrané zájezdy.

Marketing a optimalizace pro vyhledávače
.

Vyzkoušejte si web na měsíc zdarma