you travel s.r.o.

YOU TRAVEL – specialista na Tunisko. Jsme novou cestovní kanceláří, specializovanou na letecké pobytové zájezdy do Tuniska, které patří k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací ve Středomoří. Nabízíme výběr osvědčených hotelů se špičkovými službami pro každého zákazníka – od rodin s dětmi přes mladé cestovatele až po seniory. Každý si u nás vybere to, co mu nejlépe vyhovuje. Jsme majiteli a provozovateli známého a klienty oblíbeného hotelového komplexu v Hammametu - Club Hotelu El Bousten***+. Hotel již po několik let prochází řadou vylepšení, pro klienty naší CK budou ZDARMA k dispozici na pokoji např. vysoušeče vlasů, pronájem trezoru, televizní přijímač se satelitním příjmem, lednička či připojení k internetu! Na pláži pak slunečníky i lehátka.

Kontaktní údaje

Adresa:you travel s.r.o. Štefánikova 18/25 15000 Praha 5
E-mail: info@you-travel.cz
WWW: www.you-travel.cz
Telefon: 257 314 800 , 257 315 200
IČO: 24178527
DIČ: CZ24178527

Hledáte řešení pro provizní prodej zájezdů?

Ze zájezdů cestovních kanceláří pro Vás připravíme webové stránky. Když si vyberete některou z grafických šablon, provizní web můžete mít během chvilky. Grafiku upravíme podle Vašich potřeb, zájezdy cestovních kanceláří zkombinujeme s Vaší nabídkou, web upravíme na míru.

Potřebujete jen data?

Pokud si web řešíte jiným způsobem, požádejte cestovní kancelář o přístup k XML exportu. Šetřete svůj čas, stahujte zájezdy z celé naší databáze v jednotném XML formátu...

Požádat CK YOU TRAVEL o přístup ke XML