.

Vyzkoušejte si web na měsíc zdarma

Responzivní grafické šablony

Vyberte si některou z našich moderních grafických šablon a web spustíte během chvilky! Všechny naše designy jsou responzivní, což znamená, že se automaticky přizpůsobí zařízení, které používáte. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro PC, mobil nebo tablet, obsah webu se dobře zobrazí na čemkoli. V nastavení vzhledu stránek můžete navíc měnit barevnost a některé další grafické prvky. Šablonu webu můžete kdykoli změnit, například chcete-li web naladit do zimních nebo naopak letních barev...

Vlastní grafiku nepotřebujete, WEB plus spustíte během několika minut s jednou z našich šablon...

Grafický návrh na míru

Chcete-li něco speciálního, můžeme připravit grafiku individuálně na míru a již v návrhu zdůraznit, čím je vaše nabídka výjimečná.

web-plus graficky navrh

Katalog zájezdů

Změnou nastavení můžete přizpůsobit řazení zájezdů (podle ceny, termínu, země, ...), přidat parametry třídění, měnit vzhled detailu zájezdu a rezervace, vybrat si místo pro zobrazení touroperátora a další. Do popisu zájezdu lze doplnit mapu se zobrazením hotelu (Google maps). Vybírat můžete i z několika typů vyhledávačů (se všemi standardními vyhledávacími parametry, odlehčenější verze vyhledávání).

Tematické skupiny

Náš systém nabízí téměř tři desítky obecných témat (lyžování, exotika, u moře, lázně, eurovíkendy, poznávací, expedice, krásy přírody, golf, turistika, cyklistika, plavby, ...). Do těchto skupin třídíme při importu všechny zájezdy touroperátorů v databázi, abychom nabídky tematicky sjednotili a vy jste pak mohli skupiny na stránkách využít pro vyhledávání, nebo s nimi jinak pracovat.


web-plus seznamy

Redakční systém

Součástí administrace webu je i redakční systém pro správu textového obsahu. Editace textů je velmi jednoduchá, prostředí obsahuje integrovaný WYSIWYG editor, pomocí kterého píšete jako v běžném textovém editoru (např. Word).

Do textů je možné vkládat obrázky, odkazy na jiné stránky, tabulky, odkazy na dokumenty, případně využít html mód pro individuální formátování...


Obsluha webu

Ovládání webu je velmi jednoduché a intuitivní. Stránky spravujete pomocí webové aplikace, do které se přihlásíte ze svého účtu.

Sestavte si obsah webu podle svých potřeb...

Strukturu stránky můžete upravit zcela podle svých potřeb, obsahové bloky jsou totiž pohyblivé a vy si je můžete libovolně přeskládat, případně některé úplně skrýt. A velmi podobně si zeditujete i odkazy v hlavním menu.


web-plus administrace

Správa rezervací

Všechny rezervace uskutečněné přes webové stránky se archivují ve vaší administraci, kde s nimi můžete dále pracovat. Samozřejmostí je možnost doplnění informací o klientovi a účastnících pobytu, sledování stavu rezervace a historie změn, ukládání dokumentů pro klienta, evidence plateb, možnost vyhledávání a filtrace v rezervacích a další.

Statistiky návštěvnosti

Velmi důležitou součástí www stránek je analýza návštěvnosti, která může napovědět mnohé o chování návštěvníků. Tento úkol jsme u všech našich projektů svěřili měřící službě Google Analytics, která při správném nastavení dokáže zodpovědět řadu zajímavých otázek.

Analyzujte svůj web, sledujte chování návštěvníků a potenciálních zákazníků, zdokonalujte obsah, uchovávejte kontakty na své klienty, zůstaňte s nimi v kontaktu i do budoucna...

Google Analytics poskytuje detailní informace o obsahu webu, zaznamenává i návštěvnost v reálném čase, nabízí řadu doplňkových analytických nástrojů pro snadnější marketingové využití, reporty na míru vašim potřebám, grafy, vizualizace, segmenty a mnoho dalšího...

web-plus statistiky

Databáze zájezdů

Do katalogu zájezdů můžete libovolně vybírat nabídky touroperátorů ze Základní nabídky naší databáze. Data pravidelně aktualizujeme, last minute a vyprodanost termínů dokonce každou hodinu. U cestovních kanceláří, které používají náš systém jako hlavní zdroj pro provizní prodej zájezdů, jsou data online.


web-plus seznamy

Cena WEB plus

Webové stránky spravujeme na našich serverech, staráme se o jejich bezproblémový chod, vyvíjíme a modernizujeme jádro systému, zajišťujeme aktualizaci katalogu zájezdů. Vše je zahrnuto v pravidelných měsíčních poplatcích za provoz.

Provoz webových stránek

  • provoz WEB plus … 390 Kč/měsíc (cena je bez DPH)

Výhody pro Vás:

Ušetříte za webhosting
Neplatíte další poplatky za webhosing, je v ceně...

Responzivní grafické šablony
Špičkové moderní designy v ceně webu...

Katalog zájezdů v ceně
K dispozici je kompletní Základní nabídka zájezdů...

Měsíc testujte zdarma
Web můžete na měsíc bezplatně vyzkoušet...

Další měsíc zdarma
Předplaťte si web na rok, zaplatíte jen 11 měsíců...

Vývoj jádra systému
Činnosti spojené s vývojem jádra systému jsou sice méně viditelné, na vylepšení a zabezpečení databázových procesů ale pracujeme neustále...

Spousta doplňkových služeb
Na web jsou navázány další aplikace, které programujeme na míru cestovním kancelářím a agenturám.

Bezplatná varianta vyhledávače

Základní vyhledávač zájezdů pro provizní prodej je dostupný i v bezplatné variantě. Webové stránky WEB zdarma jsou funkčně omezené na jednoduchý vyhledávač s několika základními parametry a s výpisem last minute slev.

.

Vyzkoušejte si web na měsíc zdarma