Atraktivní design je jedním z hlavních předpokladů úspěšného webu. Vzhled stránek musí zaujmout a vzbudit zájem o další obsah. Snažíme se, aby grafika co nejlépe vystihovala zaměření našeho partnera (poznávačky, golf, plavby, cyklo, lyže, ...). Kromě webové grafiky máme zkušenosti i s přípravou obálek tištěných katalogů, s návrhy designu log, či zpracováním reklamních bannerů.

.

Potřebujete nový web design?

Responzivní design

Vytváříme moderní responzivní designy. Architektura našich webů je navržena tak, aby se obsah webu automaticky přizpůsoboval zařízení, které používáte. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro PC, mobil nebo tablet, obsah webu se dobře zobrazí na čemkoli. Protože obliba smartphonů a tabletů v poslední době rapidně narůstá, budete s naším systémem o krok napřed.

Postavte s námi jediný web, který bude dobře fungovat všude, a neutrácejte za další verze pro mobilní aplikace.

"Future friendly" design

Responzivní design je technologie, která přemýšlí do budoucna. Webové stránky jsou navrženy tak, aby pracovaly i na zařízeních, která přijdou za rok nebo později.

Bed and Wine

Grafický návrh na míru

Stavíme-li web pro cestovní kancelář, nebo prodejní portál, na kterém se kombinuje více typů služeb, většinou připravujeme vzhled na míru. V individuálním návrhu je možné nejlépe zvýraznit, čím je nabídka partnera výjimečná, a to nejen grafickými prvky, ale také využitím pokročilých funkcí systému.
Specializujete se na golf, poznávačky, plavby, vysokohorskou turistiku, či dětské zájezdy? Kombinujete vlastní nabídku s provizním prodejem? Sdělte nám své potřeby a nechte grafiku na nás... Připravíme schéma webu s rozložením navigačních a funkčních prvků a poté obalíme atraktivním designem. Stránky navrhneme tak, abychom využili maximum toho, co Vám může náš systém nabídnout.

CK Idealtour

Moderní grafické šablony

Chcete-li mít web ihned, můžete zvolit některou z našich grafických šablon. Všechny jsou responzivní, tedy snadno přístupné a dobře čitelné ve všech současných prohlížečích a zařízeních (PC, tablety, chytré telefony).

Vyberte si jedinečný design na 3 kliknutí!

Přizpůsobte si vzhled

U všech šablon si můžete nastavit řadu grafických prvků podle svých představ. Úpravou barev a fotek snadno vyladíte svůj web pro léto, zimu, nebo jej tematicky přizpůsobíte např. pro dovolenou s dětmi, cyklistiku, hory, víno, ...

Mobily & tablety

Statistiky dokazují, že použití mobilních aplikací neustále narůstá. A to nejen pro vyhledávání, ale i pro rezervaci a nákup zboží a služeb. Jestliže Váš web nefunguje na mobilních zařízeních, pravděpodobně ztrácíte část svých potenciálních zákazníků...

Mobilní zařízení a tablety vyžadují jednodušší navigaci a rychlejší načítání stránky. Proto náš systém automaticky obsah webu redukuje a přizpůsobí a Vy můžete být bez obav, Vaše stránky jsou i pro mobilní uživatele dobře čitelné a atraktivní.

.

Potřebujete responzivní design?