WEB business vytváříme kompletně na míru. Grafiku, strukturu i obsah webu přizpůsobujeme produktu a požadavkům cestovní kanceláře, či agentury. Katalog zájezdů standardně dodáváme i s redakčním systémem a dalšími moduly pro podporu prodeje zájezdů. Nově nabízíme i modul pro rezervaci ubytování s obsazeností a online bookingem, který umíme elegantně propojit s katalogem klasických zájezdů.

Potřebujete webové stránky?

Grafický návrh

Atraktivní design je jedním z hlavních předpokladů úspěšného webu. Vzhled stránek musí zaujmout a vzbudit zájem o další obsah. Snažíme se, aby grafika co nejlépe vystihovala zaměření našeho partnera (poznávačky, golf, plavby, cyklo, lyže, ...). Kromě webové grafiky máme zkušenosti i s přípravou obálek tištěných katalogů, s návrhy designu log, či zpracováním reklamních bannerů.

Responzivní design

Vytváříme moderní responzivní designy. Architektura našich webů je navržena tak, aby se obsah webu automaticky přizpůsoboval zařízení, které používáte. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro PC, mobil nebo tablet, obsah webu se dobře zobrazí na čemkoli. Protože obliba smartphonů a tabletů v poslední době rapidně narůstá, budete s naším systémem o krok napřed.

Pokud od nás máte grafiku na míru, je možné ji přizpůsobit tak, aby získala vlastnosti responzivního designu.

Bed and Wine

Katalog zájezdů

WEB business nabízí široké možnosti zobrazení obrázků a textů na vašich stránkách... Katalog zájezdů i veškerý další obsah webu dokážeme plně přizpůsobit Vašim potřebám.

Upravíme vyhledávání zájezdů a doplníme do něj i řadu nestandardních parametrů (kvalita, typ zájezdu, lodní společnost, speciální destinace, ikony pro vzdálenosti, služby v ceně, ...). Popisy zájezdů obohatíme o další informace o cestování, hotely či místa v programu zobrazíme na mapě, do zájezdů doplníme hodnocení, akce v okolí Vašich hotelů, videa z destinací, hotely v místě, alternativní/podobné zájezdy, apod.

Pracovat můžeme i se seznamy zájezdů (předřazení LM, vlastních zájezdů, ...), podle potřeby doplníme filtry, třídění a další dle vašeho přání.

zlintourtrips

Fotogalerie

Jedním ze základních stavebních kamenů úspěšných www stránek je nápadité a zajímavé použití fotografií. A speciálně u zájezdů, kde, lépe než cokoliv jiného, přiblíží návštěvníkům atmosféru dovolené...

Nejlepší fotky z destinací budou nejlépe zdobit váš web v podobě slideshow. Slideshow lze využít i jako inzertní prostor a doplňovat do ní upoutávky a odkazy na to nejzajímavější ve vaší nabídce.

detail-foto

Zobrazení zájezdu

Popis zájezdu můžeme plně přizpůsobit Vašim potřebám. Zájezd je možné členit do záložek, změnit standardní strukturu popisků, oddělovat odstavce grafickými prvky, nebo jej obohatit o další informace a fotky z redakčního systému.

Nově umíme do popisů generovat tipy na zajímavá místa, hodnocení/recenze hotelů, akce a události v okolí hotelu, videa z destinací a další. Hotely či místa v programu zobrazíme na mapě. Do detailu zájezdů přidáme další hotely v místě nebo alternativní/podobné zájezdy. Cenovou tabulku přizpůsobíme typu produktu. Připravíme pro vás sérii vlastních ikonek, zájezdy zařazené do tematických a speciálních skupin graficky zvýrazníme.

zajezd-cestovani

Prezentace slev a akcí

Slevy a akce musí být vidět nejen na hlavní straně webu, ale zejména ve všech seznamech zájezdů, v detailu zájezdu a samozřejmě v detailu rezervace.

U last minute nebo first minute slev můžeme počítat i procentuální výši slevy. Ve výsledcích vyhledávání a všech seznamech zájezdů klient snadno zjistí, u kterých zájezdů a o kolik jste cenu snížili. Zájezdy v akci označíme ikonkou a zveřejníme je v upoutávce na hlavní stránce webu... Akcí můžete vytvářet neomezené množství, a to nejen ze svých zájezdů, ale i z provizně prodávaných nabídek. Výběr tipů můžete dále spojit například s rozesíláním hromadných e-mailů Vašim klientům.

Další zájezdy v akci

Do popisu zájezdu, který jste zařadili do speciální akce, či kolekce, můžeme automaticky generovat další zájezdy z akce, aby měl klient ihned podobnou akternativu, pokud ho první zájezd nezaujme.

Kolekce zájezdů

Potřebujete propagovat zájezdy pro jarní prázdniny? Nabídky pro rodiny s dětmi, pro zamilované, pro vozíčkáře? Chcete informovat o největších first minute slevách? Vytvářejte si vlastní kolekce zájezdů! Kolekce vyřeší téměř vše, na co si vzpomenete... a není to žádná věda, novou kolekci připravíte během minutky!

K čemu kolekce zájezdů slouží?

Pomocí kolekcí si vytváříte své vlastní výběry zájezdů, které snadno zobrazíte na svém webu, použijete při internetové propagaci, nebo je odešlete e-mailem svým klientům a partnerům.

 • SEO - rozšiřte svůj web o optimalizované stránky s výběrem zájezdů přímo pro vybraná klíčová slova
 • reklamní kampaně (PPC a jiné) - připravte si perfektní cílové stránky (landing pages) pro PPC a jiné reklamní kampaně
 • témata, kategorie, ikonky - vytvářejte si své vlastní skupiny zájezdů, své vlastní kategorie a propagujte je na svém webu
 • newsletter - posílejte klientům cílené nabídky těch nejlepších zájezdů; vytvářejte nabídky přímo pro konkrétní klienty a elegantně odesílejte e-mailem
 • miniweby - výběry zájezdů pro Vaše microsity (pro destinace a jiné speciální domény)

Kolekce - Karneval v Benátkách.jpg

Skupiny a ikonky

Náš systém nabízí více než tři desítky obecných témat (lyžování, exotika, pro děti, poznávací, expedice, ...). Pokud Vám skupiny nebudou vyhovovat, přidáme pro vás do databáze libovolné množství dalších témat a případně pro ně navrhneme i sérii nových ikonek. Se skupinami pak můžeme na stránkách individuálně pracovat (označovat zájezdy ikonami, použít je ve vyhledávání, zvýrazňovat)...

Redakční systém

Prostřednictvím redakčního systému spravujete veškeré texty, obrázky a odkazy na Vašich stránkách. Velice jednoduše a bez zásahu programátora změníte např. odkazy v menu, obrázky rotující v hlavičce webu, vytvoříte stránky o zemích, destinacích, obsloužíte reklamy a upoutávky Vašich partnerů či doplníte nové fotky z cest.

Redakce je i důležitým nástrojem pro optimalizaci obsahu webu pro vyhledávače. Můžete vytvářet neomezené množství stránek na jednotlivá klíčová slova (pro země, destinace, pro skupiny zájezdů), upravovat meta tagy stránek, budovat síť zpětných odkazů a další... (více informací).

Rezervace ubytování

Organizujete pobyty s vlastní dopravou? Využijte náš nový modul pro online rezervaci ubytování a nabídněte svým klientům možnost rezervovat ubytování v přesném termínu přímo online. Obsahuje funkce pro kompletní správu hotelu a evidenci obsazenosti s možností online rezervace... (více informací).

Obsazenost a online booking

Aktualizace cen a obsazenosti je rychlá a velmi jednoduchá. Změníte-li dostupnost pokoje nebo stav některé z objednávek, vše se na webu ihned projeví. Při rezervaci pak systém ověří volné pokoje a spočítá kompletní cenu včetně všech příplatků a slev, které se k poptávce vztahují.

Nastavení příplatků, slev, akcí

K sezónám můžete doplnit celou řadu zpřesňujících podmínek a příplatků, např. minimální počet dnů pobytu, příplatky za kratší pobyty (částkou, procentem) a další. Pro delší pobyty je naopak možné definovat různé typy slev. Nastavit můžete i pravidelné nástupní či odjezdové dny. A nyní připravujeme i podporu pro nastavení last minute a first minute slev.

rezervace-ubytovani

Podpora prodeje zájezdů

Hledáte-li další možnosti prodeje Vašich zájezdů, zkuste nejdříve rozšířit síť svých provizních prodejců a prodejních kanálů. Uvažujete-li o expanzi do zahraničí, připravíme Vám cizojazyčný web a XML exporty v cizí měně pro zahraniční prodejce

Zájezdy provizním prodejcům

Vaše zájezdy nabídneme prodejcům, kteří od nás mají vytvořené webové stránky. Pro prodejce s vlastním systémem a pro prodejní portály pro Vás připravíme XML exporty.

Mobilní verze webu

Nemáte ještě web s responzivní grafikou, který by se dobře zobrazoval i na mobilech a tabletech? Tak rychle pospěšte, protože procento rezervací zájezdů přes mobil každým rokem narůstá. Pokud od nás máte grafiku na míru, je možné ji přizpůsobit tak, aby získala vlastnosti responzivního designu.

Idealtour

Affiliate prodej

Chcete-li rozšířit počet Vašich prodejních kanálů a využít k tomu i partnery a portály z jiných oborů, nabídněte jim affiliate formu prodeje zájezdů. K tomuto účelu Vám připravíme jednoduchý vyhledávač, který můžete svým partnerům nabídnout k umístění na webové stránky.

podpora-prodeje

Zvyšování návštěvnosti webu

Velmi důležitou součástí www stránek je analýza návštěvnosti, která může napovědět mnohé o chování návštěvníků.

Statistiky návštěvnosti

Statistiky návštěvnosti Vám zodpoví všechny otázky o Vašich návštěvnících. Poskytnou Vám informace o tom, jak se na Vašem webu návštěvníci chovají, jak na něj přišli, proč z něj odcházejí a kdy nakupují... Pro měření návštěvnosti využíváme statistiky Google Analytics.

Optimalizace pro vyhledávače

Základní principy optimalizace pro vyhledávače již implementujeme při přípravě webu a další postup pak s cestovními kancelářemi a agenturami individálně konzultujeme.

Miniweby

Malé pomocné weby, nebo-li miniweby, slouží k podpoře Vašeho hlavního webu. Jejich výstavba souvisí s optimalizací pro vyhledávače. Pro tvorbu miniwebů novou online aplikaci.

statistiky-navstevnosti

Cizojazyčné varianty webu

Pokud chcete expandovat do zahraničí a oslovit tamější provizní prodejce, připravíme pro Vás jazykové mutace webu, včetně XML exportů a dalších služeb pro podporu prodeje v zahraničí (více informací).

XML export v cizí měně

Pro každou jazykovou mutaci pak připravujeme speciální XML exporty s cenami v jiné měně a přeloženými číselníky (tj. typ stravy, dopravy, ubytování, apod.).

Newsletter

Aplikaci pro rozesílání newsletterů vytváříme na míru potřebám cestovních kanceláří a agentur. Je proto ideální pro propagaci zájezdů, oslovování klientů z Vašich rezervací, Vašich prodejců a partnerů. Příprava kampaní je velice jednoduchá, podobá se editaci textu v běžném textovém editoru... Newsletter je automaticky propojen s Vaším webem, takže zaznamenává do seznamu Vašich kontaktů všechny klienty z rezervací a dalších částí webu.

Šablony newsletteru

Šablona je jako "košilka e-mailu". Definuje jeho vzhled, barvy a grafické prvky, doplňuje do e-mailu hlavičku a patičku s kontakty a logem a připojuje i další obsah nad rámec Vašeho textu... Naše šablony umí vzhled e-mailu automaticky barevně sladit s Vaším webem a doplnit logo.

Zájezdy do newsletteru

Do e-mailů můžete doplňovat kolekce vybraných zájezdů. Reklamní kampaň tak můžete tematicky ladit podle nabídek, které právě rozesíláte (lázně se slevou, adrenalin, pro děti, ...).

Sledujte úspěšnost Vašeho newsletteru

Vyhodnocení úspěšnosti kampaně by mělo následovat vždy po jejím rozeslání. Bez analýzy se nikdy nedozvíte, v čem při tvorbě obsahu děláte chyby, nebo naopak které části e-mailu jsou nejvíce čtené. Přímo v aplikaci evidujeme několik zásadních údajů o historii kampaně. Pro podrobnější vyhodnocení úspěšnosti doporučujeme sledovat statistiky Google Analytics. Všechny odkazy, které do textu vložíte, se v naší aplikaci samy označují tak, aby se daly v Google Analytics dobře sledovat. Dozvíte se například, přes které odkazy z e-mailu přišlo na Vaše stránky nejvíce lidí, co tito klienti hledali a zda nakoupili.

mail.jpg

Cenové podmínky

Webové stránky standardně spravujeme na našich serverech, staráme se o jejich bezproblémový chod, zajišťujeme aktualizaci katalogu zájezdů pro provizní prodej na Vašem webu, a Vaše vlastní zájezdy denně exportujeme do několika XML formátů. Vše je zahrnuto v pravidelných měsíčních poplatcích za provoz.

Provoz stránek

 • provoz WEB business … 990 Kč/měsíc
  ceny jsou bez DPH

Provoz redakce (volitelně)

 • redakční systém … 500 Kč/měsíc
  ceny jsou bez DPH

Objednáte-li si od nás více služeb najednou (WEB business, podporu provizního prodeje, newsletter, správu rezervací, seo služby, atd.), získáte výrazné slevy. Informujte se u nás.

Grafický návrh, implementace

Grafický návrh a celý web připravujeme na míru,
proto nelze počáteční cenu grafiky a implementace
vyčíslit bez znalosti Vašich požadavků.

Máte-li zájem o konkrétní cenovou kalkulaci,
obraťte se na nás, prosím.

Výhody pro Vás:

Ušetříte za webhosting
Neplatíte další poplatky za webhosing, je v ceně...

Vývoj jádra systému
Činnosti spojené s vývojem jádra systému jsou sice méně viditelné, na vylepšení a zabezpečení databázových procesů ale pracujeme neustále...

Měsíc zdarma
Předplaťte si provoz na rok, zaplatíte jen 11 měsíců...

Přístup odkudkoli
Administrace webu je dostupná odkudkoli přes běžný internetový prohlížeč...

Školení a podpora
Nebudete-li si vědět rady, rádi Vám pomůžeme. Po dohodě Vás přijedeme zaškolit přímo k Vám...

Kdykoli možné rozšíření
Web stavíme na míru, proto je možné jej kdykoli rozšířit o nové funkce...

Spousta doplňkových služeb
Na web je navázána řada dalších aplikací, které programujeme na míru cestovním kancelářím a agenturám.

Provoz každých dalších stránek

Provoz dalších stránek WEB business s redakcí stojí pouze 500 Kč/měsíc (původně 1490 Kč/měsíc).

.

Máte zájem o WEB business?